Akce na začátku školního roku – aktualizováno

linka

Milí rodiče, za pár dní začíná nový školní rok a my bychom vás rádi pozvali na:

1. Třídní schůzku, a to 7. 9. od 15:45. Zváni jsou rodiče všech dětí, připravte si dotazy 🙂

2. Společné setkání rodičů, dětí a učitelek na zahradě, v pátek 18. 9. od 16:00. Přineste si něco dobrého na opečení na ohni. Je to příležitost hlavně pro nové děti seznámit se v neformální atmosféře s novými kamarády a s prostředím školky. (Akce není vhodná pro prarodiče a jiné příbuzné, není to jako besídka v červnu.)

3. Předplavecký výcvik pro přihlášené děti od 4 let začíná 11.9. Děti musí mít batůžek s ručníkem, plavkami a pytlíčkem na mokré plavky, holčičky (případně i kluci s delšími vlásky) gumovou čepici – je nutné, aby se jim nenamočily delší vlásky, neboť  vzhledem k preventivním opatřením (omezení kontaktu se školními dětmi) nás nepustí do sušárny, jen nám půjčí fény do zadní šatny a bude obtížné všechny děti najednou usušit. 

4. Odpolední zájmové činnosti pro starší děti – podle vyplněných přihlášek – 

Školička začíná ve čtvrtek 10.9. , vede p.uč. Jana, děti si chodí  v pyžamku odpočinout do 13.15

Sýkorky začínají v pondělí 14.9., vede p.uč. Judita, děti si chodí  v pyžamku odpočinout do 13.15

Ježčata začínají v úterý 15.9., vede p.uč. Katka L. (22.9. odpadají – návštěva lékaře)

5. Návštěva divadla – Kosí bratři   – předpokládáme, že bude možné v pondělí 5.10. navštívit Příbramské divadlo – upřesníme koncem září, zda budou muset děti jet v rouškách.