Co nás čeká za akce do konce školního roku

linka
  1. Den dětí – v pondělí 1.6. – Karneval zvířat – děti mohou přijít z domova za zvířátko nebo si ve školce půjčí masku – hlavičku zvířátka a během dopoledne proběhne oblíbený karneval zvířátek. Po slavnostním obědě dostanou děti letos dárek – stavebnici, na kterou použijeme prostředky ze SRPŠ, které jsme nemohli vyčerpat na celodenní jarní výlet. (Děti, které se 1.6. nedostaví, o stavebnici nepřijdou.)
  2. Týden o dopravě od 8.6. – během pondělí si mohou děti přivézt kola a odrážedla, od úterý 9.6. do pátku 12.6. budeme trénovat jízdu v parku. Nezapomeňte na povinnou přilbu a také kolo seřídit a nafouknout . 
  3. V úterý 23.6.  se kolem desáté hodiny dopoledne budeme venku fotit. Plánujeme celkovou fotku, dále fotky tříd, dvojic a jednotlivců podle vašich objednávek. Na nástěnce bude objednávací seznam.
  4. Pro děti, které letos odejdou do ZŠ, plánujeme rozloučení jako obvykle – sejdeme se ve čtvrtek 25.června v 16.30 ve školce, půjdeme mimo jiné hledat poklad do lesa, ve školce děti dostanou knížky na památku. Budeme dělat oheň, na kterém si děti mohou opéci co si donesou a u ohně na zahrádce strávíme pěkný večer, než se nám bude chtít spát. Pak ve školce přespíme a ráno se zapojíme do dopoledního programu s ostatními dětmi.
  5. Zahradní slavnost  se letos nemůže uskutečnit, zvažujeme ale pro zájemce z řad rodičů v pátek 26.6. otevřít cca od 16.00 do 18.00 zahrádku a posedět u ohně, nechat děti si společně pohrát
  6. Letní výprava na Novák – podle počasí v pondělí 29.6. dopoledne – s sebou láhev s vodou do batůžku
  7. Prázdninový provoz  –  navíc ve dnech 1. – 3. července bude jedna třída v provozu (+ v srpnu 17.-21.8.)